KONST / Litografier / Färglitografi 10717281
nr 1071 7281
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, Franco Costa (f. 1934), 23/99, signerad, -76, motivet: 18x18
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 november 2016
kl 20:56:40
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr